Autobusový řidič postavil rampu pro dívku, kterou neznal

Thomas Mitchell postavil rampu pro dívku, kterou vůbec neznal a tím ji pomohl zvládat jeden nelehký úkol, se kterým má potíže každý den. Náhradní autobusový řidič se nesnesl dívat na malou dívku Lydii, jak každé ráno zápasí se svou hliníkovou rampou, a tak ji postavil novou!

Tom je mechanik pracující v Clarksville, Tennessee, kde je občas zaměstnáván jako autobusový řidič. Jezdí v autobusech, které sám opravuje.

Jedno z dětí, které na své trase nabírá, je mladá dívka na vozíčku Lydia Despain. Lydie trpí záchvatovitým onemocněním, a proto se vyvíjela jinak než ostatní děti.

Každý den má velké potíže se zvládáním kamenných schodů před svým domem. Její rampa není dostatečně dlouhá, aby dosáhla na nejvyšší schod.

Tom zavolal Verně, matce Lydie, a nabídl jí, že jí postaví novou rampu v neděli. S radostí jeho nabídku přijala. Přijel se svými kamarády, přivezl s sebou dřevo z místní dřevony a dali se do práce.

Verna a Lydie jsou vděční za Tomovu pomoc. Je skvělé, že se najdou lidi, kteří jsou ochotni pomoci druhým, když vidí, že ji potřebují.

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *