Floridský útulek začal třídit psy podle kolejí z Harryho Pottera

Floridský útulek se rozhodl použít čáry a kouzla ze světa Harryho Pottera a ono to zafungovalo! O adopci je vyšší zájem, což značí zvýšený počet osvojení psů za minulý týden.

Psi z Pet Alliance of Greater Orlando jsou nyní řazeny do jedné ze čtyř bradavických kolejí. Zaměstnanci útulku třídí psy do Griffindogs (Nebelvír/Nebelpsi), Ravenpaw (Havraspár/Havradráp), Hufflefluff (Mrzimor/Mrzichmýří) a Slobberin (Zmijozel/Zmijoslintal)

Zaměstnanci pozorují chování zvířat a jejich interakci s hračkami a podle toho je přiřazují do slavných kolejí. Když lidé dorazí do útulku, tak si čtou spíš vlastnosti psa, než jaké plemeno jsou.

„Chceme aby se lidi dívali na psa z hlediska jejich chování, povahy a talentů,“ sdělil vedoucí útulku Stephen Bardy ABC News.

Vedoucí Bardy zaznamenal větší návštěvnost na webu a zákazníků od spuštění kampaně z minulého měsíce. Jen za předchozí týden bylo adoptováno 23 psů. Uhodnete která kolej je nejoblíbenější?

Máte pravdu! Mrzimor je nejžádanější díky vlastnostem, které sednou téměř na každého psa: tvrdá práce, oddanost, trpělivost, loajalita, spravedlnost a fér play.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *