Hledal svého psa na jatkách, výsledek vás překvapí!

Příběh, který se odehrál v roce 2012 Vás zahřeje u srdce. Nezačalo to nejšťastněji, ale výsledek vás překvapí.
Wang Yan z Číny byl úspěšný podnikatel v ocelářském průmyslu, který si nemohl víc od života přát. To bylo do té doby, než se mu ztratil pes.

Ve skutečnosti on se neztratil, ale byl ukraden. V některých částech Číny je psí maso vyhledávanou pochoutkou. Psi jsou kradeni a zavíráni v psích jatkách. Wang nepřestal doufat a hledal svého čtyřnohého chlupáče všude. Vytiskl letáky, nabízel odměnu a chodil po útulcích. Vše bylo marné. Rozhodnutí navštívit jatka mu navždy změnilo život.

V klecích našel 2 000 psů čekajících na smrt. Bylo jich tam tolik, že se pomalu nedokázali pohnout. Ač mezi nimi svého přítele nenašel, koupil jatka a přeměnil je v útulek.

Teď už to bude pozitivnější! Věnoval jim veškerou péči, staral se o ně, dával jim kvalitní jídlo a brzy jich zbylo 215, tedy 10%. Do útulku se dostávají stále noví psi, kteří čekají na nový život s milujícími lidskými parťáky.

Wang je nyní bez peněz, protože vše vložil do útulku. Naštěstí s ním spolupracují organizace a dokonce mu přispívají i „obyčejní“ lidé v podobě dek, peněz a jídla.

Psi jsou důležití a na jejich životech záleží. Dokazuje nám to Wang Yan, který takových životů zachránil tisíce.

Foto: Anguspost.com

 

 

1 komentář: „Hledal svého psa na jatkách, výsledek vás překvapí!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *