Policista udělal skvělou věc pro studenta!

Osmnáctiletý student stál na kraji dálnice s prasklou pneumatikou bez heveru. Naštěstí ho spatřil strážník Jason Borne na hlídce. Co pro něho poté policista udělal, je neskutečné!

Policista zastavil, aby mu pomohl vyměnit pneumatiku.
„Začal jsem toho mladého muže učit, jak se mění pneumatika: zatáhnout ruční brzdu, kde jsou místa na zvedání atd.,“ říká J. Borne, „Když jsme zničenou pneumatiku vyjmuli a chtěli jsme nasadit náhradní kolo, které bylo součástí koupi šestnáct let starého vozu, zjistili jsme, že nepasuje!“

J. Borne zavolal odtahovou službu a zaplatil jim, aby auto odvezli k mechanikovi. S jeho kolegou koupili studentovi nové přední pneumatiky. Jeho šokovaný výraz byl veškerou platbou, kterou potřebovali.

Tím tento čin nekončí!

Středoškolák by stále jezdil ve svém starém poškozeném autě, a proto zřídil strážník GoFundMe stránku, ve které se mu snaží zařídit bezpečnější způsob přepravy. S pomocí sociálních médií se původní cílová částka, 5 000$, vyšplhala na něco málo přes 7 500$, tedy téměř 197 000 korun.

„Ideální by bylo auto opravit, nebo ho poslat na vysokou školu ve spolehlivějším vozu,“ sdělil J. Borne, „Doufám, že můžu tomuto mladému muži ukázat projev sounáležitosti a filantropie.“

Policisté mají pomáhat a chránit. Pomáhat je ale první. Tento strážník odvedl svou práci výtečně.
Znáte nějaký podobný příběh? Stalo se vám něco podobného? Určitě nám o tom napište!

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *