O nás

Jsme skupina studentů, kteří píší o pozitivních zprávách. Naším cílem je šířit pozitivní energii, namísto jejího nedostatku. Médii proudí negativní události, díky kterým nemáme balancovaný pohled na svět. Ve velké většině pouze šíří strach do našich myslí.

Až 80% obsahu zpráv je negativní a zbylých 20% je pozitivní. Neříkáme, že tyto zprávy máme ignorovat, ono to ani úplně nejde, ale máme možnost volby. Svět se transformuje a my také. Chceme ukázat, že laskavost je mezi lidmi přirozená.

Zprávy, které šíříme jsou inspirující, oddychové, inovativní, vtipné nebo o dobrém skutku. Doufáme, že se podíváte na svět z jiného úhlu.

Součástí našich stránek je sekce Inspirace, kde jsou publikovány články, které zaujmou. Můžou být o člověku, který realizuje svůj unikátní nápad, nebo o společnosti se skvělým nápadem.

Rádi bychom též dělali různé projekty, pomáhali, psali o skvělých zprávách z Vašeho okolí, spolupracovali s lidmi, organizacemi či firmami. Potěší nás, když nás kontaktujete nebo nás podpoříte.

Přejeme si, aby se Vám náš web líbil.

SkvěléZprávy