Doktor krmí 500 starých lidí každý den už 10 let!

Doktoři se o nás starají, léčí nás a někteří i ve volném čase pomáhají těm, co to potřebují!
Mudr. Uday Modi je toho skvělým příkladem. On totiž krmí stovky starších lidí každý den v Bombaji zcela zdarma!

Doktor z Bombaje vstane každý den ráno odhodlán nasytit téměř 500 důchodců, kteří nejsou schopni si zajistit obstojné jídlo z mnoha důvodů. Nemají peníze, práci, rodinu…

Vše to začalo, když se Uday nastěhoval do hlavního města z malé vesnice poblíž města Rajkot. Událost, která ho potkala před deseti lety, ho navždy změnila.

„Jeden z mých pacientů byl starý chlapík, kterému muselo být kolem 78 let. Ukázal se mi u dveří celý bezradný. Jeho manželka byla chronicky nemocná a nemohla nic sama udělat. Manželé byli staří a chudí. Neměli ani 10 rupií, aby si koupili vada pao- vegetariánský fastfood jídlo. Řekl, že potřebuje jídlo. Pohnulo to se mnou tak, že jsem se rozhodl, že budu krmit potřebné staré lidi bez ničeho nazpátek,“ sdělil Uday.

Jeho služba s jídlem se jmenuje „Sharavan Tiffin Service“ a začala s 11 lehkými jídly připravenými u něho doma.
„Spoustu lidí mě podporují. Jsem si jistý, že to tak půjde dál a s milostí Boha, budeme moci pomoci více bezmocným starším lidem,“ sdělil doktor.

Další cíl doktora Udaye je postavit Dikra nu ghar pro staré obyvatele – domov, kde je o všechno postaráno. Nejen jídlo, ale o všechno ostatní.

Držíme palce, aby se jeho sen splnil! Inspirující skvělý doktor!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *