Už jste viděli seriál o laskavosti od Netflix?

Leon Logothetis měl všechno- prestižní práci, dům, peníze, přítelkyni a skvělého psa. Toto vše opustil, aby si splnil své sny. Jeho vnitřní rebel toužil po tom opět zakusit kouzlo lidského prožitku. A to prostřednictvím laskavosti.

Přimělo ho to cestovat po celém světě a spoléhat se pouze na dobrosrdečnost lidí. Nyní je ale odměňuje.
Leon je světový dobrodruh, motivační řečník, filantrop a autor velmi prodávané knihy „The Kindness Diaries: One Man’s Quest to Ignite Goodwill and Transform Lives Around the World“. Zkráceně „Deníky laskavosti“.

V tomto 13 dílném seriálu odměňuje všechny, kteří mu pomohli při jeho cestě. Cestuje světem na jeho žluté motorce s názvem Laskavost jedna. Na cestě zjistí Leon, že pozornost lidí je ten nejmocnější dárek, jaký si lidi mohou dát.

Během šesti měsíců procestoval 20 zemí bez jídla a předem připraveného plánu ubytování. Uvědomil si, že lidé jsou tak ochotní pomáhat, že jediné co člověk musí udělat, je otevřít své srdce. V Pittsburghu se setkal s bezdomovcem, který měl pouze pytel oblečení, Dal mu místo, kde spát, jídlo a chránil ho v noci.

„Slyšíme o všech těch negativních věcech, které se dějí ve světe, ale je tolik laskavosti, o které vůbec neslyšíme,“ říká Leon.
Deníky laskavosti dokazuje, že kouzlo laskavosti se nikdy nestane „out“. Ukazuje, že skutečné bohatství není v našich peněženkách, ale v našich srdcích.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *