Jóga s kozami pomáhá lidem úžasným způsobem

Jóga s kozami může znít prapodivně, ale pomáhá spoustě lidem a rozesmívá je! Jógové lekce Lainey Morseové se stali tak populární, že na ně čeká 1 200 lidí a seznam roste každým dnem!

Hodiny jógy se cvičí na kouzelné oregonské farmě, kde kozy mají volný přístup k hostům během jejich tréninku. Kolem farmy mají výhled na Pobřežní hory a krásné Willamette Valley. Navíc roztomilé, přátelské a milující kozy se zde toulají a doufají, že budou pohlazeni člověkem.

Goat Yoga, Facebook
Goat Yoga, Facebook

Morseová tvrdí, že zájemci přijíždějí z dalekých států a pro mnohé to není cesta pouze ze zvědavosti.
„Lidé sem přicházejí s úzkostmi, depresemi, nebo se zotavují z rakoviny či jiných nemocí. Pomáhají lidem se vypořádat s čímkoliv, čím v životě prochází.“

Goat Yoga, Facebook
Goat Yoga, Facebook

Lainey se s tímto ztotožňuje, jelikož před rokem a půl byla diagnostikovaná autoimunitní nemocí a procházela si složitými časy v jejím osobním životě.
„Přišla jsem domů každý den a trávila čas se svými kozami, bylo to pro mě velmi terapeutické,“ sdělila, „Je velmi těžké být smutná a v depresi, když na vás skáčou kůzlata.“

Níže se podívejte na video!
Je to naprosto skvělé. Mnoho lidí se v dnešní době opět vrací ke zvířatům a objevují, že čas strávený s nimi člověka nabíjí, naplňuje a všeobecně je učí být více milujícími bytostmi. Jaký je Váš názor? Napište nám do komentářů, nebo se k nám připojte na Facebooku!

zdroj: sunnyskyz.com

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *