Osmiletý kluk pomohl koupit kamarádovi invalidní vozík!

Teprve osmiletý kluk pomohl koupit kamarádovi invalidní vozík za sto tisíc korun! Jakmile potřebuje kamarád pomoc, tak uděláme vše v našich silách, abychom mu pomohli.

Brzy půjdou Kamden Houshan a Paul Burnettdo do třetí třídy. Spolu tráví spoustu času – ať už chodí do McDonald’s pro happy meal nebo si hrají v parku. Znají se už od školky, a proto když měl Kamden potíže s vozíčkem, tak Paul neváhal a chtěl něco udělat.

Kamden je paraplegik od malička. Když se narodil, tak měl obrovský nádor v páteři. Doktorům se podařilo nádor odstranit, ale osmiletý kluk zůstal na vozíčku.

Jeho poslední vozík byl těžký a velký, což způsobovalo horší manévrování v domácnosti. Například do koupelny se s vozíkem nevešel a jeho maminka ho musela neustále tahat.

V srpnu se Kamden projel v lehčím modelu a nemohl uvěřit, jaký je to rozdíl. Bohužel pojišťovna odmítla uhradit cenu dalšího vozíku.

Paul požádal rodiče, aby založili účet na GoFundMe, kde prosí o pomoc. Odezva byla skvělá, jelikož dárci překročili limit o 1 800$!

Teď mohou brázdit kdekoliv a maminka Kamdena si může oddechnout!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *