Matka dávala synovi konopí jako lék proti rakovině

Před sedmi lety diagnostikovali dnes 17letého Deryna Blackwella vzácnou formou leukémie.
Syn se stával závislý na lécích proti bolesti, opadávaly mu nehty a to jeho matku trhalo na kusy. Poté, co mu selhala transplantace kostní dřeně se ocitl na pokraji smrti.

Prosil o to, aby mu usekli ruku. Říká se, že nejtěžší je pozorovat, co to dělá druhým. Matka s otcem ale neměli v úmyslu vzdát se tak snadno, proto hledali na internetu řešení. Našli olej z konopí, který údajně tlumí bolest. Bedrocan jim určitě připadal jako lepší varianta než otupující morfium. Doktor jim sdělil, že ač je efektivní, tak nebyl ještě zkoušen na dětech a navíc nebyl dostupný ve Velké Británii.

Mezitím Derynovi selhávala transplantace kostní dřeně a s dvěma rakovinami v těle neměl moc času. I přes riziko pobytu ve vězení a odejmutí dítěte se rozhodli podat mu výpary z konopného oleje. Jeho imunitní systém selhal. Tudíž neměl žádný způsob jak bojovat proti třem katastrofickým infekcím, a přesto se začal hojit po třech týdnech bez léků.

Žádný doktor tomu nemohl uvěřit. Dávali mu šanci na přežití jednu ku sedmi miliardám. Kluk, který strávil v izolaci měsíce, protože by ho zabilo nachlazení, se najednou začal uzdravovat. Rodiče samozřejmě věděli, proč tomu tak je. Matka to chtěla říct celému světu, ale pochopitelně se bála.

Dnes má ambice stát se veganským kuchařem. Důvodem nejspíš bude ne příliš chutné nemocniční jídlo. Je úspěšný a šťastný student. Matka nakonec napsala knížku: „The Boy In 7 Billion, Kluk ze sedmi miliard“, ve které detailně popisuje úžasný příběh.

Meze se nekladou, když někdo ví, jaký druh marihuany, z jaké části a v jakém množství.
Nabízí se jedna otázka: „Jaký je Váš názor na konopí?“

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *