Darujte charitám peníze surfováním na internetu!

Darujte charitám peníze tím, že jednoduše budete surfovat na internetu! Ať už jste na Facebooku, hledáte nejbližší restauraci, nebo se díváte na program v kině, můžete přispívat dobročinným organizacím.

Ptáte se, jak je to možné? Ve světě reklam, které nás pronásledují všude na internetu, GiveBack poskytuje malé, nerušivé a bezpečné reklamy na dolní liště každé karty, s jejichž pomocí vydělává peníze. Velmi lehce si můžete stáhnout tento projekt na Google Chrome zdarma.

Internetové stránky mají striktní pravidla, která zaručují, že se reklamy nebudou otevírat na nové liště, nebo obtěžovat uživatele jakýmkoliv jiným způsobem.

Developer GiveBacku Noah Jevon sdělil, že poprvé přišel s tímto nápadem při uvažování nad tím, proč lidé nemají rádi reklamy a jak je může zlepšit. Dále informoval, že veškeré dárcovské stvrzenky budou veřejné, aby lidé viděli, kam jsou peníze posílány.

Charity, které obdrží dotace, se budou střídat na měsíční bázi. Uživatelům dovolují navrhovat organizace, kterým by měly finanční dary pomoci.

Vývojář ze Spojeného království je nadšený z toho, jak se databáze rozrůstá. Umožňuje to větší a lepší dotace projektům, které za to stojí. Dotace zpočátku nebudou závratné, ale s růstem surfování na internetu se budou příspěvky zvyšovat. Noah si je jistý, že s dalšími návštěvníky budou moci jejich dotace učinit velký rozdíl.
A my jim držíme palce!

zdroj: goodnewsnetwork.org

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *