Elon Musk si vzal radu od desetileté holky

Elon Musk není jen technický génius a ředitel Tesly, je to člověk, který se stará o své klienty a nyní se o něm píše, protože si vzal radu od desetileté holky.

Dopis obsahoval vynikající radu, kterou si Elon vzal k srdci.

Otec Brii, studentky páté třídy, poslal oskenovaný dopis napsaný svou dcerou technickému průkopníkovi na Twitter.
V dopise Bria navrhla něco neočekávaného pro známou bezreklamní marketingovou strategii společnosti.

Místo toho, aby společnost neměla reklamy vůbec, napadlo ji, aby Tesla pořádala soutěž o nejlepší domácí reklamu.
„Všimla jsem si, že neděláte reklamy, ale spoustu lidí dělají své vlastní domácí reklamy a některé jsou velmi dobré,“ napsala mladá holka. „Myslím si, že byste měl pořádat soutěž o nejlepší reklamu a vítězi by byla jeho reklama zveřejněna.“

„Vítěz by mohl obdržet rok bezplatného supernabíjení, nebo něco jiného,“ dodala Bria.
Dále píše o tom, jak s otcem milují vozy od Tesly, a že se jim líbí, jako jsou velmi chytrý a přátelský k životnímu prostředí.

Aby zakončila svůj roztomilý dopis, Bria se vyjádřila, že jednou taky bude jezdit ve voze Tesly, až dostane svůj řidičský průkaz ovšem.

„Doufám, že až budu starší, budu moct řídit Teslu. Je tak smutné, že nemůžou být prodávány v Michiganu. Je tak otravné jet do jiného státu pro auto! Plánuji být političkou až vyrostu. Zajistím, aby vláda chránila životní prostředí, a aby mohly být vozy od Tesly prodávány všude.“

Musk jí odpověděl: „Děkuji za krásný dopis. Zní to jako skvělý nápad. Uděláme to!“

Kdy se kampaň spustí ještě není jasné, ale domnívám se, že můžu říct, že tuto studentku čeká zářivá budoucnost! A to buď v marketingu, nebo v politice.

Foto: CNNMoney