Policista zaplatil mladíkovi členství v posilovně místo toho, aby ho zatkl

Policista zaplatil mladíkovi ze Chicaga členství v posilovně místo toho, aby ho zatkl za vkrádání se na basketbalové hřiště!

Operační manažer X-Sport Justin Pritchett tvrdí, že teenager pravidelně procházel kolem recepce přímo na hřiště. Den poté, co ho varovali, to znovu zopakoval. Zavolali policii a přijel strážník Mario Valenti. Co se stalo poté, překvapilo každého. Mladíkovi zaplatil členství za 150$ (3 300 korun)!

Mario Valenti, který je u policie už dvě dekády, říká, že radši vidí mladíka střílet koše, než aby byl na ulici a dělal něco špatného.

„Většina z nás jsme se přihlásili k policii, abychom pomáhali, nikoliv ubližovali. Tato práce může být negativní. Nejčastěji se musíme vypořádávat s dobrými lidmi, kteří mají špatný den, takže nevidíme člověka z té lepší stránky.“

Dále říká, že se mu zdá, že všechno, co je odvysíláno v televizi ohledně policie, jsou špatné věci. „Je to škoda, protože by mě nikdy před 23 lety nenapadlo, že nás budou všichni nesnášet. To je pocit, který často míváme.“

Strážník Eric Swaback sdělil: „Policie dělá dobré věci neustále, ale bohužel se o nich nemají lidé jak dovědět.“
V České republice také často neslyšíme dobré zprávy o policistech. Napište nám, co pozitivního pro vás udělal nějaký strážník a šiřte tak skvělé zprávy!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *