Na mezinárodní den štěstí rozdali 10 000 růží

Před třemi dny jsme slavili první jarní den a zároveň Mezinárodní den štěstí. Dobrovolníci ve městě New York City ,na počest tohoto dne, rozdali 10 000 růží.

Tým pracovníků reprezentující Proflowers, online společnost rozvážející květiny, trávil den tím, že deseti tisícům Newyorčanům rozdal růže.

„Výzkum ukázal spojitost mezi kytkami a štěstím člověka,“ sdělili Proflowers. „Studie ukazují, že čerstvé květiny mohou mít pozitivní dopad na štěstí člověka, které je obdrží, ale i toho, který je rozdává. Vydali jsme se toto demonstrovat.“

Kampaň nazvaná #GiveHappy, #DejteŠtěstí, byla stvořená, aby přijala smysl tohoto dne a připomněla lidem být šťastný.

Poté, co obdrželi kytky, psali komentáře jako: „Cítím se tak šťastný/á“, „Cítím se výjimečně“, „Cítím se díky nim krásně“

Krásně se máme cítit pořád. Ale můžeme tomu pomoci. Výzkum na téma rozdávání květin je dle mého názoru zbytečný, neboť víme, že když něco dáváme, cítíme se díky tomu naprosto skvěle!

Pravdou je, že nikdy nemůžeme vědět, jaký dopad může mít jednoduchý čin, který pro někoho vykonáme. Může to někomu zvednout náladu, vylepšit den, někomu zachránit život. Bumerangový efekt je mocný.

Přejeme Vám spoustu štěstí!

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *