Lvice se nemůže přestat mazlit s mužem

The Black Jaguar White Tiger Foundation, česky Nadace jaguárů amerických a bílých tygrů, zachraňuje zvířata z krutých podmínek cirkusů. V tomto videu se podívejte na krásnou lvici Kiaru, která se nemůže přestat mazlit s Adolfem, který se stal jejím prvním adoptivním otcem.

Jedním z cílů této mexické nadace je změnit postoj a vnímání lidí ke všem zvířatům. Tato organizace pevně věří, že vzdělání může začít revoluci. Revoluci o lásce a respektu pro všechny živé bytosti.

Spolupracují s mexickou vládou, se kterou neustále osvojují nová zvířata z cirkusů a mění zákony v zemi. Lidé, kteří si je nechávají jako mazlíčky je odevzdávají, protože si uvědomují, že to není vhodné zvíře pro domácnost.

Zvyšují celosvětově povědomí pomocí fotek a videí, umístěných na sociálních sítích, přednášením na univerzitách atd. Důsledek tohoto úsilí je, že miliony lidí se učí milovat svou planetu, podporovat tuto organizaci a respektovat se navzájem. Přesvědčte se, kolik lidí zajímají činy této nadace například na Facebooku, kde mají přes dva miliony „lajků“ a sledujících.

Zvířata nebudou rozmnožovat, dokud je nebudou schopni vrátit do jejich přirozeného prostředí. Doufají, že s mexickou vládou budou schopni začít program, který šelmy pocházející z Mexika vrátí do divočiny. Jejich snem je znovu získat ztracené území, ve kterém mohou šelmy žít.

Také si myslíte, že to, co dělají je SKVĚLÉ?! Sdílejte na Facebooku!

zdroj: sunnyskyz.comblackjaguarwhitetiger.org

1 komentář: „Lvice se nemůže přestat mazlit s mužem

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *