V Česku vznikl Kreativní slovník, který naučí angličtinu rychleji!

V dnešní době je angličtina velmi trendy a je vyučována téměř na každé škole.
Aby to bylo co nejsnazší a nejefektivnější, vymysleli v Olomouci Kreativní slovník, který funguje na bázi myšlenkových map.

Přes 80% informací, které se k nám dostanou, jsou vizuální. 70% vzpomínek, které si v sobě držíme, jsou způsobené kontextem kolem vzpomínek.

Je známé, že se nejlépe učí jazyk v zahraničí díky kontextu. Ale co když nemůžeme jet do jiných zemí? To přesně vyřešili Tomáš Bednář a Suzannah Gearing.

Myslí si, že spojovat slovník s myšlenkovými mapami je nejlepší způsob pro lidi, jak se naučit cizí jazyk. V knize je více než 100 map rozdělené na běžná témata. Každá mapa obsahuje v průměru 20 slov, což dává dohromady přes 2000 slov v jedné knize. Navíc každá mapa obsahuje cvičení a vzorové věty.

Téměř každý je může použít, aby se naučil cizí jazyk. Knihu mohou používat na základních, středních a jazykových školách. I jedinec, který se bude učit sám, tak to pochopí.

Knihy budou v angličtině, španělštině a němčině. A díky Kickstarteru je tento nápad známý po celém světě. Líbil se natolik, že lidé zafinancovali projekt za 10 000$!

Níže si můžete pustit video, kde vše detailně popisují a vysvětlují příběh, jak dostali tento skvělý nápad!
Chválíme je za úžasnou práci!

zdroj: kreativnislovnik.cz
Foto: kreativnislovnik.cz

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *