Žena potkala inspirujícího muže, když jela v autě

„Když jsem jela po Spring Street v East Bridgewater, všimla jsem si 12-15 plných bílých pytlů naskládané za sebou na obou stranách silnice. Nakonec jsem zpozorovala mladého muže, nejspíše v jeho dvacítkách, s kyblíkem v ruce, jak sbírá odpadky. Pomalu jsem kolem něho projela, ale po necelém kilometru jsem se otočila a musela jsem se ho zeptat, co dělá. Usmál se na mě svýma hodnýma očima a řekl: ‘Sbírám odpadky‘,“ sdělila Kathleen Lynch na Facebooku.

„Jen protože chcete?“ zeptala jsem se.

„No já bydlím za rohem, rád rybařím v této oblasti a je tu všude odpad. Nejsou žádné domy na této části silnice, takže tu nikdo neuklízí,“ odpověděl.

Řekla jsem mu, jak je skvělý za to, že utrácí své vlastní peníze na odpadkových pytlích a své celé sobotní odpoledne, aby uklidil sousedství, jelikož bydlím pouze 1 míli daleko. Dále jsem mu řekla, že se nemůžu dočkat až o něm a jeho skvělé práci povím svým kamarádkám skautkám. Poděkovala jsem mu, zeptala se na jméno a na souhlas, jestli si ho můžu vyfotit a rozloučila jsem se.

Jeho jméno je Scott Quimby a bydlí v East Bridgewater. Nedělá „veřejně prospěšné práce“, jen mu natolik záleželo na jeho sousedství, že se rozhodl něco udělat se smetím, které se kupí na silnicích.

Svět nebude změněn naráz skupinou lidí, ale jednotlivcem, který inspiruje skupinu lidí udělat to samé.
Při své obyčejné projížďce autem potkala neobyčejného a inspirujícího muže, který na ni a na svět udělal dojem.
Skvělé!

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *