Proč tento děda dal batoleti 20$ vás naprosto dojme!

Návštěva amerického supermarketu obvykle nekončí slzami, ale této mamice se stalo něco, co dojalo ji a následně celý svět. Děda dal batoleti 20$ ze srdceryvného důvodu.

Alyssa Hacker byla se svým osmnácti měsíčním synem v obchodním domě v Arkansas, když se dostali do oddílu hraček. Nadšený z nepřeberného sortimentu si začal Owen hrát se třemi plyšovými dinosaury.

Zatímco se Alyssa rozhodla, který ze tří plyšáků její syn chce, Owen řekl nějakému pánovi: „Ahoj!“ Alyssa říká, že toto není nic neobvyklého, jelikož je její syn velmi otevřeny. Cizím lidem říká „ahoj“ a „pa“.

Senior se otočil a odpověděl: „Ahoj milý chlapče.“ Přesto, že se Alysse nelíbí, když někdo chodí k jejímu synovi, nechala starce a syna si hrát a povídat.

Z ničeho nic vytáhl peněženku a dal chlapci 20$ do jeho kapsy. Řekl: „Minulý týden jsem ztratil svého dvouročního vnuka. Vezměte si tyto peníze a kupte mu ty tři dinosaury.“ Pohladil Owena po zádech, utřel si slzy a odešel.

„Stále je dobro ve světě. Ti tři dinosauři mají pro mne větší význam, než jsem si myslela, že by mohl nějaký plyšák z Targetu kdy mít!“

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *